Nasıl Çalışıyoruz?

Çevirmeni Bul!

Sisteme çeviri dosyalarını yükleyerek, çeviri yapılacak kelime sayısını öğren. İhtiyacına ve bütçene en uygun çevirmenlerin listesinden çevirmenini seçip, teklif talep edebilirsin.

Ücrette Anlaş!

Çevirmen de bizi görecek mi? Talebi beğenirse neden olmasın! Talebini e-posta yoluyla ilettiğinde, çevirmen işi almak isterse bir teslimat süresi belirleyecek. Eğer sana da uygunsa, ödemeyi yaparak çeviri sürecini başlatabilirsin.

Çevirini Onayla!

Çeviri sürecinin başladığı çevirmene e-posta yoluyla bildirilir. Çevirmen belirlenen teslimat süresi içerisinde çevirileri sisteme yükleyerek, gözden geçirip onaylamanı bekleyecektir.

Çeviriyi Sonlandır!

Çevirileri kontrol ederek, tekrar gözden geçirilmesini istediğin bir bölüm varsa mesaj yoluyla çevirmene iletebilirsin. Çeviriye onay verdiğin takdirde ise ödediğin ücret çevirmene gönderilir. Çeviri son şeklini almıştır. Afiyet olsun!

Gizlilik & Güvenlik Anlaşmaları

Dürüst & Güvenilir

Bizden sır çıkmaz! Tüm çevirmenlerimiz özel gizlilik sözleşmesini kabul ederek çeviri yapacağını taahhüt eder.

SSL Şifreleme

İçin rahat olsun! Alışverişler 256 bit SSL şifreleme yöntemi ile koruma altında tutulur, kötü sürprizlerle karşılaşmazsın.

Dosyalarınız Güvende

Çevirin emin ellerde! Çeviri dosyaları özel bir şifreleme yöntemi ile özel bir alanda tutulur ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.

  • •Çeviri hizmetini iptal ettiğiniz taktirde 15 gün içerisinde ücretiniz hesabınıza iade edilecektir.
    •Çeviri hizmetine onay verdikten sonra hiçbir şekilde iade/iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.