Çeviri

Çeviri 

Dünyanın en iyi çeviri platformu 

Dünya nüfusu her geçen gün son derece hızla artmaktadır. Her geçen gün artan nüfus ile birlikte gelişen ticaret, beraberinde çeviri sektörü içinde bir büyüme olmuştur. Çince Çeviri ve İngilizce Çeviri dünya üzerinde en çok çeviri yapılan diller arasındadır. Bu nedenle insanlar tercüme bürolarına gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte sıradan çeviri büroları son derece yetersiz kalmaktadır. Çünkü günümüz teknoloji için artık hız ve kalite son derece de ön plandadır. Çeviri İngilizce Türkçe ve diğer diller için yapılabilir ancak Ollang bünyesindeki binlerce tercüman ile çeviri hizmetini son derece kaliteli bir şekilde sunar. Örnek verecek olursak "Almanca Çeviri" yaptıracak birisi günümüzde ilk olarak Almanca Çeviri yaptır kelimesini arayacaktır. Karşısında iki seçenek mevcuttur. "Google Çeviri" ve "Yandex Çeviri" gibi makine çeviri platformları ile klasik tercüme büroları. Yandex Çeviri gibi makine çeviri platformları son derece de kalitesiz çeviri yaparak insanlar için birçok yanlışa sebep olmaktadır. Bu çeviri türü ücretsiz çeviri olarak geçer ama son derece yanlış bir çeviridir. Keza diğer "Çeviri Programları" yine aynı şekilde hatalı çeviri vererek insanların anlık ihtiyaçlarında yanlış sonuçlar doğurmaktadır. İşte bu yüzden Ollang Çeviri Platformu, tamamen profesyonel çeviri odağı ile son derece kaliteli bir hizmet vererek insanların yeni gözdesi olmuştur. 

İngilizce Çeviri 

İngilizce çeviri Türkiye de en ihtiyaç duyulan çeviri hizmetidir. Dünya ticaretinin ortak dili olarak kabul edilen İngilizce, çevirisi en çok yapılan dildir. İngilizce Çeviri yaptırmak için yapmanız gerekenler Ollang ile son derece basit. Çeviri dosyanızı yükleyin çeviri dilini seçin ve işleminizi başlatın. Çeviri, size belirtilen teslim tarihinde otomatik olarak mail adresinize gelsin. Ollang geliştirdiği Çeviri Programları, İngilizce Çeviri, Almanca Çeviri, Rusça Çeviri, Arapça Çeviri vb gibi birçok dilde çeviri hizmeti için Ollang'i seçebilirsiniz. Ollang geliştirdiği algoritma ile çeviri kontrolünü proofreader ile yaparak aynı zamanda içindeki algoritmayı geliştirir bu sayede çeviri hizmetleri sıradan tercüme bürolarına göre son derece daha hızlı biter. Aynı zamanda Yandex Çeviri gibi ücretsiz platformlara kıyasla çok daha başarılı sonuçlar verir. Ollang çeviri için en kaliteli platformdur. Ayrıca Ollang ile çeviri yaptırmak için çeviri fiyatları gibi arayışlar yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken çeviri dosyanızı yüklemek ve çeviri fiyatını görmek. Sonrasında işleminizi anında başlatabilirsiniz. 

Almanca Çeviri 

Almanca çeviri de İngilizce gibi ikinci sırada en çok çevrilen ikinci yabancı dildir. Özellikle teknik çeviri konusunda Almanca çeviri çok fazla yapılmaktadır. Türkçe Almanca Çeviri  hizmeti için artık çeviri programları aramanıza gerek yok son derece kaliteli bir çeviri hizmeti sunan Ollang Çeviri ile özellikle Çeviri Almanca gibi çevirmeniz gereken Almanca belgeler de son derece hızla çevrilmektedir. Almanca çeviri yaptırmak için sizde hemen fiyat hesaplayın. Ayrıca çeviri hizmeti için sadece Ollang Çeviri Platformunun sunduğu garanti ile sınırsız revize hakkına sahip olursunuz. Bu sayede özellikle akademik çeviri metinleri için son derece rahatlıkla çeviri işleminizi yaptırabilirsiniz. Çeviri, Rusça gibi alfabesi farklı diller için ise 3 aşamalı kalite kontrol ile yapılmaktadır. Bu sayede alfabesi farklı olan dillerdeki uyum sorunu en alt düzeye indirilir. Ollang Çeviri hizmeti'nde diğer önemli unsur ise belgenizin birebir aynı formatta teslim edilmesidir. Sıradan tercüme firmalarında olmayan bu hizmet sayesinde belgeleriniz birebir aynı formatta teslim edilmektedir. Bu sayede özellikle katalog çevirisi gibi daha grafik tasarım gerektiren işlerde Ollang son derece kaliteli sonuçlar çıkartır.

Sesli Çeviri

Ollang ile sesli çeviri konusunda da birçok firmanın önündeyiz özellikle film çevirisi, klip çevirisi gibi daha terminoloji ve post prodüksyon gerektiren çeviri işlemleri Ollang sayesinde son derece başarılı bir şekilde elinizin altındadır.