İletişim BilgileriAcil Çeviri

Acil Çeviri ve Hızlı Tercüme 

Acil çeviri hizmeti ile tercüme işlemleri için kaybedilen gereksiz vakit artık ortadan kalkıyor. Örneğin bir çeviri yaptıracaksınız. ve fazla bir vaktiniz yok ancak kalite konusunda da şüphedesiniz. Ollang Acil Çeviri Bürosu bu sorunu artık ortadan kaldırıyor. Klasik tercüme bürolarının aksine Ollang tamamen online bir platform olduğu için hangi gün nerede olursanız olun size hizmet verebiliyor. Acil çeviri insanlar için günümüzde aşırı bir önem taşımaktadır. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte artık insanların bazı şeylere anında ihtiyacı olabiliyor böyle durumlarda klasik tercüme büroları hem kalite bakımından, hemde hız bakımından oldukça yetersiz kalabiliyor. Ollang Acil Çeviri Bürosu'nun diğer en önemli özelliği ise aşırı acil olan belgeleriniz için birden fazla tercüman ile eş zamanlı çalışabilmek, bu sayede belgeniz olduğundan çok daha kısa süreler içinde size teslim edilebiliyor. Hızlı çeviri, diye söylenildiği zaman bazen insanların içine bir şüphe seriliyor. Acaba kaliteli olur mu? Biz bu sorunu da ortadan kaldırıyoruz. Ollang Acil Çeviri Bürosu ile tercüme işlemi sonrası da her zaman destek alabilirsiniz. Ollang online bir platform olduğu için zaman sınırı olmadan her zaman ulaşabilirsiniz.

Acil Yeminli Tercüman 

Yeminli tercüme işlerinde aciliyet olduğu zaman gözden kaçan çoğu çeviri hatası olduğu görülmektedir. Bu hataları önlemek için yeminli çeviri işlemlerinde acil olduğu zaman çift kalite kontrol ile eş zamanlı olarak ilerliyoruz. Ve acil çeviriniz asla gecikmiyor. Ayrıca kalite kaybı da olmadan size iletiliyor. Ollang Acil Çeviri Bürosu'nun en önemli özelliği ise size dosyanızı aynı formatta teslim edebilmesi. Örneğin PDF bir dosyanız var ve tasarımın bozulmasınız istemiyorsunuz. Klasik tercüme büroları bu gibi işlerde size tasarım masrafı gibi şeyler de çıkarabilirken Ollang Daime ücretsiz bir şekilde tasarımlı dosyalarınızın çevirisini size aynı formatta verir. Özel geliştirdiğimiz uygulamamız sayesinde resim dosyası bile atsanız, tamamen birebir formatta sie çevirisini teslim edebiliyoruz. Bu şu işe yarıyor. Örneğin: Amazon'da satış yapmak isteyen birisi banka hesap ekstresini vb.. belgelerinin çevirisini yaptırttı. Ancak formatta bozulmalar olduğu zaman Amazon bunları kabul etmeyebiliyor. Bu yüzden özellikle yeminli tercüme işlerinde aynı formatta teslim edilmesi çok önemli bir özelliktir.

Acil Çeviri Fiyatları 

Acil çeviri denildiğinde ikinci akla gelen soru ise fiyat konusunda olmaktadır. Maalesef bazı tercüme büroları acil ihtiyacınızı kötüye kullanabiliyor. Ve şeffaf bir fiyat ile karşılaşamıyorsunuz. Ollang Acil Çeviri Bürosu ile dosyanızı yüklediğiniz anda fiyat bilgisini görebiliyor. Ve dilerseniz kendi çevirmeninizi de seçebiliyorsunuz. Bu sayede tamamen şeffaf Ollang ile çeviri hizmetinde gönül rahatlığı ile yol alabilirsiniz. Acil Çeviri Fiyatı hesaplamak için dosyanızı yükleyip fiyat hesapla demeniz yeterli olacaktır. Dosyanız anında hesaplanıp size ücreti gösterilecektir. Bu sayede kafanızda soru işareti kalmamış olacaktır. Tabi sorunuz olduğu zaman Canlı destek, mail ve telefon kanalları ile her daim bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Tercüme Siteleri 

hızlı tercüme yaptığını idda eden bir çok site bulunmaktadır. Ancak günümüzde bunun kalitesinden emin olabilmek oldukça güç olduğu için. Ollang size kalite kontrol konusunda en iyi hizmeti sağlar. Belgenizin çevirisi yapıldığı zaman kalite kontrol istediğinizi işaretlerseniz belgeniz kalite kontrollü bir şekilde size ulaşacaktır. Hızlı tercüme kalite ile birleştiği zaman muhteşem bir şekilde tüm çeviri ihtiyaçlarınız içi bir çatı olan Ollang her zaman çeviri konusunda yanınızda.

hemen acil tercüme fiyatı hesaplayın.