İletişim BilgileriAkademik Çeviri Hizmeti

Akademik Tercüme Fiyatları 

Akademik tercüme işlemleri genelde üniversite öğrencileri için son derece ihtiyaç duyulan bir çeviri türüdür. Tabi iş böyle iken öğrencilerin aklına ilk olarak akademik tercüme fiyatları gelmektedir. Ollang Tercüme Platformu, yerel tercüme bürolarının aksine son derece şeffaf bir fiyat anlayışı ile kullanıcılarına dosyalarını yükledikleri anda şeffaf bir fiyat sunar. Akademik tercüme işlemleri çoğu tercüme bürolarında genel tercümanlar ile yürütülmektedir. Bu da kalite konusunda ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Ollang size dosyanızı yüklediğiniz anda uzmanlık seçme hakkını verir ve bu sayede akademik tercüme işlemleri gerçek akademisyen tercümanlar tarafından yapılır. Ollang birçok üniversite ile işbirliği içerisinde olarak özellikle akademik çevirilerde en iyi kaliteyi sunar. Özellikle acil akademik çeviri işlerinizde de acil tercüme seçeneği ile aynı metin üzerinde eş zamanlı birden fazla tercümanın çalışmasına izin veren algoritmamız üzerinden son derece hızlı çeviriler yapıyoruz.


Akademik Çeviri Teknikleri 

Akademik çeviride teknik son derece önem arz etmektedir. Çünkü akademik ifadeler içeren bir metinde eğer akademik yetkinliğe sahip olmayan biri o tercümeyi yapmışsa son derece hatalı cümleler çıkabilmektedir. İşte bu yüzden Ollang kadrosunda bulunan tüm tercümanları özel sınav aracılığı ile seçmektedir. Bir kişi tercümanlık başvuru yaptığında sisteme kaydolur ve sınav sistemini geçen tercümanlar belirli uzmanlıklarına göre işler alabilmeye başlar. Akademik çeviri yapılırken özellikle akademik kürtçe çeviri, akademik rusça çeviri gibi nadir dillerde de en iyi hizmeti vermek için. Özel akademik çeviri programı ve tercümanlar ile son derece kalitede bir hizmet sunuyoruz. Ollang olarak akademik çeviri kalitesine son derece önem veriyoruz. Akademik çeviri ile genel çeviri farkına örnek verelim misal Mühendislik bölümü okuyan bir öğrenci akademik bir çeviriye ihtiyaç duyduğu zaman genel bir tercüman ile ilerlendiğinde çok basit komik çeviri hataları ile karşılaşılabiliyor. Mesela fındık anlamındaki "nut" kelimesi aynı zamanda vida somunu anlamına da gelmektedir. Bunun gibi bir hata son derece saçma cümlelere yol açabildiği gibi son derece üzücü durumlara da yol açmaktadır. Bu yüzden Ollang alanlarında uzman tercüman kadrosu ile çift kalite kontrol hizmeti ile çalışarak kullanıcılarının en iyi çeviri hizmetini almasını sağlar.


Anında Akademik Çeviri Yaptır 

Anında akademik çeviri yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken dosyanızı yüklemek ve işleminizi başlatmak. Dilerseniz kendi tercümanınızı seçebilme hakkınız da var. Ollang ile tercümanı filtreleyebilir ve metninize en uygun tercümanı kendiniz de seçebilirsiniz. 


Çeviri Yaptır