İletişim BilgileriAltyazı Çevirisi

Profesyonel Altyazı Çevirisi

 Bir filmi izlerken genellikle okur geçeriz altyazı çevirisini. Ancak altyazı tercüme işlemi oldukça zor bir süreç gerektirir. Çünkü çeviri işlemi yapılırken, tercüman aynı zamanda filmi izlemeli ve kelimeyi doğru anlamında kullanmalıdır. Filmlerde çoğu zaman günlük konuşma dili kullanıldığı için Tercümanın çeviri diline son derece hakim olması gerekmektedir. Altyazı tercümesi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise hız ve zamandır. Çoğu dizi haftalık periyotlar ile yayınlandığı için çevirmenin bunu deşifre etmesi ve yazması için son derece kısıtlı bir zaman vardır. Tercüman bu işlemi yaparken aynı zamanda kaliteden de ödün vermemelidir. Ollang Profesyonel Tercüme Ofisi , Tüm kısa filmleriniz, reklam filmleriniz, vb.. her türlü video çalışmanız için en kaliteli şekilde altyazı çevirisi hizmeti sunmaktadır. Bu işlem için Ollang sınavından geçen profesyonel tercümanlar seçilmektedir. Ve filminiz için en uygun terminoloji belirlenerek işleme başlanır. 

Altyazı Çevirisi Fiyatları

Altyazı çevirisi işlemi için birçok fiyat araştırması yapmışsınızdır. Fakat kafanız ise oldukça fazla karışmıştır. Çünkü klasik tercüme bürolarında şeffaf bir fiyat anlayışı yoktur. Ollang Profesyonel Tercüme Bürosunda ise Dosyanız sisteme yüklendiği an otomatik olarak sayılır ve karşınıza direk fiyat gözükür. Bu sayede ister çeviri işlemini hemen başlatabilir, istersenizde Tercümanınızı kendiniz seçebilirsiniz dilediğiniz fiyat aralıklarına göre. Altyazı tercüme işlemi fiyatları için hemen dosyanızı yükleyin ve fiyat hesaplayın. 

İngilizce Altyazı Çevirisi

Filmler için kullanılan en çok dil tabiki global bir dil olan İngilizce dilidir. Bu yüzden haliyle İngilizce Altyazı Çevirisi film sektörü için çok önemlidir. Ollang Profesyonel Tercüme Bürosu, İngilizce Altyazı Çevirisi için en iyi seçim olacaktır.