İletişim Bilgileriİngilizce yi Türkçe ye çevirme

İngilizceyi Türkçeye çevirme 

Ollang, birçok dil çiftinde uzman ve deneyimli çevirmen kadrosuyla çalışan online bir çeviri platformudur. İngilizce yi Türkçe ye çevirme konusunda da yine uzman çevirmen kadrosuyla size en kaliteli hizmeti sunar. 

Ollang’e İngilizce-türkçe, Türkçe-ingilizce veya daha birçok dil çiftinde çevirisi yapılacak olan dosyanızı yükleyip, anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Ollang size yüklediğiniz dosyaya göre çevirmenleriyle görüşüp en uygun fiyatı verir. Ollang’de aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz canlı yardım hizmeti bulunur. Aklınıza takılan soruları Canlı Yardım’a tıklayarak anında cevaplatabilirsiniz. Ollang’in amacı size en iyi ve kaliteli hizmeti vermektir. Bu noktada müşterilerimize sunduğumuz hizmeti en iyi hale getirmek için Ollang ekibi olarak azimle çalışıyoruz.  

 

İngilizceyi Türkçeye çevirmek

Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunan Ollang’de çevirilerinizi aynı zamanda noter yeminli olarak da yaptırabilirsiniz. Online platformumuza girdiğinizde çevirisi yapılacak olan belgenizi sistemimize yükledikten sonra çeviri seçeneklerinde Noter onaylı çeviri istiyorum ve ya Yeminli ve noter onaylı çeviri istiyorum seçeneklerini işaretledikten sonra gönül rahatlığıyla çevirinizi yaptırabilirsiniz.