İletişim Bilgileriİspanyolca Türkçe Çeviri

İspanyolca Türkçe Çeviri 

Ollang size birçok dil çiftinde en kaliteli hizmeti sunduğu gibi aynı zamanda İspanyolca Türkçe dil çiftinde de en kaliteli hizmeti sunar. Örneğin öğrenci olduğunuzu varsayalım, İspanya’ya değişim programı ile gidip bir dönem veya bir yıl İspanya’da okumanız gerekiyor. 

Bunun için vize belgelerinizi tercüme ettirmeniz gerekecek ve başvurular için de kısıtlı zamanınız olduğunu varsayarsak, Ollang anında yardımınıza koşar. Vize belgelerinizi ve okulla ilgili herhangi bir belgenizi Ollang’e online olarak girip yüklediğinizde, İspanyolca Türkçe çeviriniz sizin belirleyeceğiniz süre içerisinde en kaliteli şekilde hazırlanır, kalite kontrolden geçtikten sonra sizin elinize ulaşır. Aynı zamanda bu belgelerinizi eğer İspanya devleti yeminli ve noter onaylı şekilde isterse Ollang sayesinde bunu da kolayca yaptırabilirsiniz. Böylece İspanya’ya gidip orada belirli bir süre boyunca yaşamak için belgeleriniz hazır olur. 


Mobil Çeviri Hizmeti

Ollang’de istediğiniz dil çiftinde çevirinizi bir tıkla halledebilirsiniz. Ollang’e dosyanızı yüklediğinizde karşınıza fiyat hesaplama bölümü gelir ve fiyatını hesapladığınız çevirinizi çevirmeninizi de kendiniz belirleyip yaptırabilirsiniz. Çevirmen sayfasında çevirmenlerimizin özelliklerini, uzman oldukları alanları ve eğitim bilgilerini görebilir, çevirmeninizi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. İspanyolca Türkçe çeviri konusunda da aynı şekilde uzman olan çevirmeninizi belirleyip, çeviri seçeneklerinizi seçip belgenizi gönül rahatlığıyla Ollang’e emanet edebilirsiniz.