İletişim BilgileriKitap Çevirisi

Kitap Çevirisi Ücretleri ve Süresi 

Kitap çevirisi yapılırken insanların kafasında en çok süre ve kalite sorusu oluşmaktadır. Çünkü kitap çevirisi gibi uzun çeviri işlerinde tercüman işlem üzerinde çalışırken herhangi bir müdahale edilemediği için kalite konusunda oluşan en ufak bir kelime bile son derece zaman kaybına yol açmaktadır. Ollang bu zaman kaybını önlemek amacıyla Ollang gerçek zamanlı kontrol uygulaması ile dosyalarınızı kontrol etmenize olanak sağlar. Bu sayede en kaliteli şekilde dosyanızı teslim alabilir ve çevirinizin ne zaman teslim edileceğini, hızını ve diğer her türlü bilgiyi görebilirsiniz. Kitap çevirisi çok fazla kelime içerdiğinden dolayı kullanıcılar en çok hız konusunda soru sormaktadırlar. Bu yüzden Ollang geliştirdiği algoritma ile çeviri yapılırken birden fazla tercümanın aynı anda çalışmasına olanak tanır. Terminoloji bozulmasını önelemek amacıyla özel kalite kontrol olanakları sağlar. 

Kitap Çeviri 

Elinizdeki her hangi bir kitabı sadece anlamak ve okumak amacıyla çevirmek istiyorsanız ise de tek yapmanız gereken, dosyanızı yükledikten sonra Ollang makine çevirisi seçeneğini seçmek. Bu sayede binlerce sayfa olan bir dokümanı bile çok çok uygun fiyatlara ve son derece hızlı şekilde çevirtebilirsiniz. Ollang algoritması hali hazır ücretsiz çeviri platformlarının aksine tercümanlar tarafından eğitilen bir algoritmaya sahip olduğu için son derece başarılı çeviri işlemleri sunmaktadır. Ollang makine çevirisi hizmetiyle Türkiye'de ilk ve tektir. 

Kitap Çevirisi Ücretleri 

Kitap çevirisi yaptırmak isteyenlerin sorduğu en önemli soru da muhakkak kitap çevirisi ücretleri olacaktır. Ollang şeffaf fiyat politikası ile kitap çevirilerinde en uygun fiyatları size vermeyi amaçlar. Geliştirdiği algoritma ile kitap gibi uzun belgelerde tekrar eden kelimelerden ücret almaz ve bu sayede bütçenizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.


Kitap Çevirisi Yaptır