İletişim BilgileriNüfus Kaydı Örneği Tercümesi

Nüfus Kaydı Örneği Tercümesi

Yurtdışına seyahat, iş kurma veya eğitim vb. gibi nedenlerle yurt dışına vize veya oturum izni almanız gerekiyorsa “Nüfus kaydı örneği tercümesi” sizler için gerekli olabilir. Nüfus kaydı örneğinizi kaymakamlıklara bağlı nüfus müdürlüklerinden temin edebilirsiniz. Nüfus kayıt örneğinde, size ve aile fertlerinize ait adı, soyadı, yaşı, T.C. Kimlik numarası vb. gibi ailenize ve kütüğünüze ilişkin bilgiler bulunmaktadır. Nüfus kayıt örneği çevirisi yaptırırken çevrilen bilgilerin doğruluğunu en az iki kez kontrol etmenizde fayda vardır. Nüfus kayıt örneği çevirisi konsolosluk, resmi devlet kurumları gibi yerlere teslim edileceği için genelde yeminli tercüman imzası istemektedirler. Bazı kurumlar ise sadece noter onayı istemektedirler. Ollang platformu üzerinde nüfus kayıt örneğinizi İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça, İspanyolca gibi dillere profesyonel, hızlı ve uygun fiyatlı çevirebilirsiniz.


Nüfus Kayıt Örneğimi Nasıl Tercüme Edebilirim?

Ollang üzerinden nüfus kayıt örneği tercümesi yaptırmak için, Ollang.com’a tıklayarak, üst kısımda bulunan belgenizin hangi dil olduğunu ve hangi dile çevirmek

istediğinizi seçin. Ardından dosyanızı sisteme yükleyin. Dosyanızın kelime sayımı otomatik olarak yapılacak ve tüm çevirmenleri listeleyebileceksiniz. Çevirmen listeleme sayfasının sol kısmında bulunan filtreleme opsiyonlarını kullanarak çevirmenlerinizi fiyat, ülke, şehir, noter onaylı, yeminli tercüman gibi konularda filtreleyebilirsiniz. Kelime sayımının bulunduğu kısmın hemen sağ tarafında ise, çevirmenlerinizi iş bitirme hızlarına, müşterilerden aldıkları puanlara ve yine fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Listelenen tüm çevirmenlerin fotoğraf bölümüne tıklayarak çevirmenlerin eğitim bilgilerini, daha önce bitirdikleri çeviri işlerini, ana dillerini (Çevirmenlerin ana dillerine çeviri yapması bazı durumlarda daha avantajlı olabilmektedir), uzmanlık alanlarını ve o uzmanlık alanlarında kaç yıl tecrübeli olduklarını, çeviri yaptıkları her bir dil çifti için belirledikleri birim ücretlerini (kelime ücretlerini) görüntüleyebilirsiniz. Yine çevirmenlerin profil sayfası üzerinden, kullanıcı yorumları kısmına tıklayarak daha önce çalıştıkları müşterilerin yapmış oldukları yorumları görüntüleyebilirsiniz. Nüfus kayıt örneğinizin çevirisini hızlı ve güvenilir bir şekilde yaptırmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Hemen çeviri teklifi almak için tıklayın.