İletişim BilgileriProfesyonel Korece Çeviri Hizmeti

Son zamanlarda dünyanın gündeminden düşmeyen Kuzey Kore ile birlikte Güney Kore hem siyasi hem de teknolojik anlamda önem kazanan bir ülke konumunda yer alıyor. .özellikle Güney Kore'nin geliştirdiği ilişkiler sayesinde Korece çeviri işlemleri hem Türkçe hem de İngilizce için kilit konuma gelmiştir.

Dünya genelinde 80 milyona yakın insan tarafından aktif olarak konuşulan Korece ABD, Çin ve Japonya'da onaylanmış azınlık dilleri grubunda yer alıyor bu yönüyle de çevirmiş olduğumuz belgeleriniz bu ülkelerde de geçerli olacaktır.

Korece çeviri işlemleri ticari, tıbbi, hukuki, teknik ve akademik alanlarda yapılmaktadır. Ticari alanda yapılan Korece çeviri hizmetleri genelde sözleşme, bilanço, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve faaliyet belgesi gibi belgelerin çevirilerinde yapılmaktadır. Tıbbi alanda ilaç prospektüsü, doktor raporu, laboratuvar sonucu, tıbbi cihaz kurulumu gibi belgelerin çevirilerinde aktif olarak Türkçe-Korece ve İngilizce çeviriler yapılmaktadır. Hukuki alanda yapılan Korece çeviriler ise vekaletname, muvafakatname, taahhütname, imza sirküleri, mahkeme kararı gibi belgelerin çevirisi yapılmaktadır. Teknik Korece çevirileri ise makine kullanım klavuzları, teknik şartname, ihale evrakları benzeri belgeler çevrilmektedir. Akademik olarak çalışmalar yapan kişiler ve öğrenciler için ödev, tez, karne, öğrenci belgesi, transkript, not dökümü gibi belgelerin aktif bir şekilde tercümesi yapılır. Ayrıca vize işlemleriniz için pasaport, ikametgah, adli sicil belgesi, sabıka kaydı, nüfus cüzdanı, vukuatlı nüfus kayıt örneği, tapu, ruhsat, ehliyet, ölüm belgesi ve doğum belgesi gibi belgelerin de tercümesi yapılmaktadır.

Ayrıca Kore'ye dil veya normal eğitim için gidecek olan kişilerin ihtiyacı olacak her türden belgenin de çeviri yapılarak işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Profesyonel ve yeminli tercümanlarımız sayesinde tüm resmi be özel belgelerini hiçbir ofise uğramadan tamamen dijital ortamda ve çok hızlı bir şekilde çevirebilir, tercüme işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Üstelik tercümanınızı seçme ve tercüme sonrası düzenleme hakkınız da bulunuyor. Ollang tamamen kullanıcı odaklı çalışmakta olup tüm profesyonel çeviri işlemlerinde %100 müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır.

Tüm belgelerinizi Ollang'a yükleyerek ister Türkçe-Korece çeviri isterseniz de Korece-Türkçe çevirinin yanı sıra İngilizce-Korece veya Korece-İngilizce çeviri hizmetlerini de alabilirsiniz.

Ollang tercümanları size çeviri ücreti maliyetini önceden bildirir böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz, ayrıca teslimat tarihini de önceden bileceksiniz böylece gereksiz yere beklemenize gerek yok.

Korece çeviri ile ilgili tüm işlemlerinizi yaptırırken kesintisiz hizmet alıp hem süreç hakkında bilgi alabilir hem de güncellemeleri anlık olarak tercümanlarımıza iletebiliyorsunuz.