İletişim BilgileriWeb Sitesi Tercümesi

Web Sitesi Tercümesi

Web Sitesi Tercümesi, son zamanlarda şirketlerin globalleşmesiyle birlikte daha da gündeme gelmiş olan bir alandır. Web sitesi, bir şirketin satış yapabilmesinde çok önemli bir rol oynar. Çünkü, şirketin hem yerelde hem de globalde satışa açılan kapısıdır. Tüm dünyadaki şirketler web sitelerini en çok İngilizce diline çevirmeyi tercih etmektedirler. Web sitenizi İngilizce’ye çevirirken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de konuya uzman biri tarafından çevrilmesidir. Tıp, hukuk, reklamcılık gibi uzmanlık gerektiren alanlarda yapılan çevirilerde çok fazla anlam kayması olabilmektedir.


Web sitesi tercümesi fiyatları

Web sitesi tercümesi fiyatları, tercüme yapılacak dile göre değişkenlik göstermektedir. Eğer web sitenizi Türkçe’den İngilizce’ye çevirmek istiyorsanız, İspanyolca,

İtalyanca, Fransızca, Rusça, Arapça gibi diğer yaygın konuşulan dillere nazaran bir nebze daha uygun fiyatlı yaptırabilirsiniz.


Web sitemi nasıl tercüme edebilirim?

Ollang üzerinden web sitesi tercümesi yaptırmak için, öncelikle web sitenizin içeriğini bir word dosyasına yükleyebilirsiniz. Ollang.com’a tıklayarak, üst kısımda bulunan web sitenizin hangi dilde olduğunu ve web sitenizi hangi dile çevirmek istediğinizi seçin. Ardından dosyanızı sisteme yükleyin. Dosyanızın kelime sayımı otomatik olarak yapılacak ve tüm çevirmenleri listeleyebileceksiniz. Çevirmen listeleme sayfasının sol kısmında bulunan filtreleme opsiyonlarını kullanarak çevirmenlerinizi fiyat, ülke, şehir, noter onaylı, yeminli tercüman gibi konularda filtreleyebilirsiniz. Kelime sayımının bulunduğu kısmın hemen sağ tarafında ise, çevirmenlerinizi iş bitirme hızlarına, müşterilerden aldıkları puanlara ve yine fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Listelenen tüm çevirmenlerin fotoğraf bölümüne tıklayarak çevirmenlerin eğitim bilgilerini, daha önce bitirdikleri çeviri işlerini, ana dillerini (Çevirmenlerin ana dillerine çeviri yapması bazı durumlarda daha avantajlı olabilmektedir.), uzmanlık alanlarını ve o uzmanlık alanlarında kaç yıl tecrübeli olduklarını, çeviri yaptıkları her bir dil çifti için belirledikleri birim ücretlerini (kelime ücretlerini) görüntüleyebilirsiniz. Yine çevirmenlerin profil sayfası üzerinden, kullanıcı yorumları kısmına tıklayarak da daha önce çalıştıkları müşterilerin yapmış oldukları yorumları görüntüleyebilirsiniz. Eğer siz de şirketinizin prestijini arttırmak ve satışlarınızı global ölçekte genişletmek istiyorsanız, hemen ollang.com üzerinden web sitenizin profesyonel çevirisini yaptırın. Hemen çeviri teklifi almak için tıklayın.