İletişim BilgileriFransızca Türkçe Çeviri

Fransızca Türkçe Profesyonel Çeviri 

Çok eski zamanlardan beri Fransızca köklü bir dil olmuş ve Fransa’nın gerek politik gerek ekonomik durumu nedeniyle dünyanın çok fazla yerinde konuşulan ve kullanılan bir dil haline gelmiştir. 

Bugün baktığımızda Fransızca Türkçe çevirinin çok fazla insan tarafından talep edildiğini görüyoruz. Fransızca dilinin zenginliği nedeniyle Fransızca Türkçe çevirinin doğruluğu  ve profesyonelliği çok önemlidir. Türkçe’den Fransızca’ya çeviri yapıldığında ise, Fransızca dilinde bulunan aksanların doğru yazımı kelimelerin anlamlarının doğruluğu açısından çok önemlidir. Bir aksanın yanlış yazılması, cümlenin tamamen farklı bir anlama gelmesine neden olabilir. 

Fransızca nerelerde kullanılıyor?

Fransa başta olmak üzere Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Kanada, Madagaskar, Kamerun, Fildişi Sahili, Burkina Faso, Nijer, Senegal, Mali, Ruanda, Belçika, Gine, Çad, Haiti, Burundi, Benin, İsviçre, Togo, Orta Afrika Cumhuriyeti, Kongo Cumhuriyeti, Gabon, Komorlar, Ekvator Ginesi, Cibuti, Lüksemburg, Vanuatu, Seyşeller, Monako gibi ülkelerin resmi dili Fransızca’dır. Dünya genelinde yaklaşık 130 milyon insan tarafından konuşulmakta olduğu tahmin edilmektedir. 

Özellikle Türkiye’den Fransa’ya hem eğitim hem de iş amaçlı göçlerin ve iş seyahatlerinin çok fazla yapılmasından dolayı Fransızca Türkçe çevirinin önemi oldukça büyüktür. Eğitim amacıyla gidenler, genelde Fransızca Türkçe diploma çevirisinin yanı sıra, nüfus kayıt örneği, pasaport çevirisi, transkript çevirisi gibi dosyaların profesyonel çevirisini talep etmektedirler. 

Aynı zamanda iş için seyahat edenler ise, yine gerekli vize evraklarının Fransızca Türkçe profesyonel çevirisini talep edebilmektedirler. Fransa’da şirket kurmak isteyen girişimciler de, şirket için gerekli olabilecek tüm evrakları Türkçe Fransızca profesyonel çevirisini talep edebiliyorlar. 

Akademik anlamda baktığımızda ise, Fransa’da okuyan Türk öğrenciler ödevlerini çoğu zaman Fransızca teslim etmek durumunda olduklarından, Fransızca profesyonel proofreading veya editörlük hizmeti alabilmektedirler. 
Ollang sayesinde, ister akademik makaleleriniz, ister şirket sözleşmeleriniz, diploma, nufüs kayıt örneği, transkript gibi dosyalarınızın en hızlı ve en kaliteli şekilde Fransızca Türkçe tercümesini ve Türkçe Fransızca çevirisini gerçekleştiriyoruz. Ollang’in profesyonel Fransızca Türkçe çevirmen kadrosu 7/24 hizmetinizdedir. Türkçe Fransızca çeviriler ana dili Fransızca olan uzman editörler ve proofreader’lar tarafından okunarak teslim edilmektedir. 
Türkçe’den Fransızca’ya yapılan çevirilerde ise muhakkak ana dili Türkçe olan bir editör veya çevirmen tercih edilmektedir. 

Ollang üzerinden alacağınız profesyonel Fransızca Türkçe tercüme hizmeti için tercümanınızı belirli filtreleme özelliklerini kullanarak kendiniz seçebilir, dakikalar içinde ödemenizi tamamlayarak profesyonel çeviri hizmeti alabilirsiniz. Veya tercüman seçiminizi Ollang’e bırakabilirsiniz. Bu süreçte size bir Ollang proje sorumlusu atanır ve süreciniz boyunca ihtiyacınız olan tüm soruların yanıtını bulmanıza yardımcı olur. Ollang satış danışmanları hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında sizlerin sorularını yanıtlamak için çalışırlar. 

En kaliteli Fransızca Türkçe tercüme hizmetini almak artık sandığınızdan daha da kolay. Hem de Fransızca hukuk çevirisi, Fransızca pazarlama çevirisi, Fransızca teknik çeviri, Fransızca web sitesi çevirisi gibi taleplerde bulunarak, çevirinizin alanında uzman Fransızca Türkçe veya Türkçe Fransızca tercümana atanmasını sağlayabilirsiniz. 

Unutmayın kaliteli bir çevirinin birçok unsuru bulunmaktadır. Hızlı, profesyonel ve güvenilir çeviri ihtiyacınız olan doğru nitelikler olabilir. Kaliteli Fransızca çeviri cümlelerin birebir, kelime kelime çevirisi değil, kaynak metnin uzmanlık alanının ve hedef kitlesini doğru belirlenerek ona göre çeviri yapılmasıdır. Fransızca’dan Türkçe’ye yapılan bir pazarlama metninin gerekirse yeniden yazılması bile gerekebilir. Çünkü belirlenen hedef kitleler aynı değildir. Fransızca Türkçe akademik çeviri hizmeti alırken de yine benzer unsurları gözetmek durumundasınız.

Artık çeviri hizmeti almak için kapı kapı dolaşmanıza da gerek yok. Dünyanın neresinde olursanız olun, oturduğunuz yerden dosyanızı Ollang’e yükleyerek saniyeler içinde dosyanızın çeviri fiyatını görüntüleyebilirsiniz. Hatta eğer acil Fransızca çeviriye ihtiyacınız varsa, Ollang’in neredeyse 7/24 hizmet veren müşteri destek hattına yazarak hemen Fransızca Türkçe profesyonel çeviri ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Fransızca yeminli tercüme hizmetleri için de yanınızdayız! 

Uluslararası bir ihaleye katılırken, yurtdışı eğitim başvurularınızda veya vize işlemleriniz için Fransızca yeminli tercümeye veya noter onaylı Fransızca çeviriye ihtiyacınız olabilir. Hiç dert etmeyin, artık Ollang sayesinde dosyalarınızın sisteme yükleyerek, ödeme aşamasına geldiğinizde yeminli Fransızca çeviri istiyorum veya noter onaylı Fransızca çeviri istiyorum kutucuklarını tıklayarak, Ollang’in uzman Fransızca tercüman kadrosu tarafından yapılan çevirileriniz Ollang ekibi tarafından noter onayı süreçleri tamamlanarak sizlere online olarak teslim edilir veya adresinize kargolanır. 

Dosyalarım güvende mi?

Ollang olarak gizlilik ve dosyalarınızın güvenliği bizim önceliğimiz. Tüm dosyalarınız Ollang’de güvence altında. Siz istemediğiniz sürece dosyalarınız herhangi bir Fransızca tercüman ile paylaşılmaz. Talebiniz üzerine dosyalarınızın sistemden geri dönüşü olmayacak şekilde silinir. 

Fransızca Türkçe çeviri mi yaptırmak istiyorsunuz, hemen dosyanızı buradan sisteme yükleyin ve herhangi bir ücret ödemeden dosyanızın ücretini hesaplayın.